Työntekijöille

Meille sinä olet tärkeä ja haluamme, että työelämä on mutkaton osa muuta elämääsi. Amikolaisena olet työntekijämme, josta kannamme vastuun, vaikka teetkin työsi asiakasyrityksessämme.

Helsinki

Pasilanraitio 7, 00240 Helsinki

Anne Viinamäki

Anne Viinamäki
Henkilöstöpäällikkö, Partner
050 463 2649
anne.viinamaki@amiko.fi

Jasmiina Kumpulainen

Jasmiina Kumpulainen
Henkilöstökoordinaattori
050 330 2258
jasmiina.kumpulainen@amiko.fi

Jani Nyman

Jani Nyman
Henkilöstökoordinaattori
050 367 0432
jani.nyman@amiko.fi

Viivi Airu

Viivi Airu
Henkilöstökonsultti, vanhempainvapaalla

Kouvola

Asemakatu 2 LH B 3, 45100 Kouvola

Marko Skyttä

Marko Skyttä
Aluejohtaja, Partner
044 546 6890
marko.skytta@amiko.fi

Saara Löksy

Saara Löksy
Henkilöstökonsultti, vanhempainvapaalla

Kotka

Ruotsinsalmenkatu 12 (Kauppakeskus Pasaati), 48100 Kotka

Sari Brunila

Sari Brunila
Henkilöstökonsultti
040 060 7992
sari.brunila@amiko.fi

Lahti

Vesijärvenkatu 15, 15140 Lahti

Mika Niemi

Mika Niemi
henkilöstökoordinaattori
050 463 2668
mika.niemi@amiko.fi

Aino Pitkänen

Aino Pitkänen
henkilöstöassistentti
0503397633
aino.pitkanen@amiko.fi

Tomi Käyhkö

Tomi Käyhkö
henkilöstökonsultti
0503796545
tomi.kayhko@amiko.fi

Saara Häsä

Saara Häsä
Henkilöstökonsultti, vanhempainvapaalla

Oulu

Pakkahuoneenkatu 12 B 21, 90100 Oulu

Jani Tuppurainen

Jani Tuppurainen
henkilöstökoordinaattori
0505510081
jani.tuppurainen@amiko.fi

Pori

Eteläkauppatori 4 B (7. krs), 28100 Pori

Tiia Ylösmäki

Tiia Ylösmäki
Henkilöstökonsultti
046 922 5092
tiia.ylosmaki@amiko.fi

Lilja Tikka

Lilja Tikka
henkilöstökonsultti
0505300556
lilja.tikka@amiko.fi

Kati Laine

Kati Laine
Henkilöstökonsultti
0505110479
kati.laine@amiko.fi

Seinäjoki

Keskuskatu 13, 60100 Seinäjoki

Rami Koivisto

Rami Koivisto
henkilöstöassistentti
050 550 7633
rami.koivisto@amiko.fi

Tampere, näsinneula

Tampere

Näsilinnankatu 48 F, 33200 Tampere

Päivi Toivonen

Päivi Toivonen
Yhteyspäällikkö
050 476 6545
paivi.toivonen@amiko.fi

Turku

Turku

Käsityöläiskatu 5, 20100 Turku

Janika Englund

Janika Englund
henkilöstökonsultti
0504706073
janika.englund@amiko.fi

Vaasa

Vaasanpuistikko 17, 65100 Vaasa

Sonja Mörsky

Sonja Mörsky
Asiakkuuspäällikkö
sonja.morsky@amiko.fi
050 311 0774

Hallinto

Palkanlaskenta

Palkanlaskenta

050 353 2747
palkat@amiko.fi

Työkykypalvelut

Maistraatinportti 4, 00240 Helsinki

Olli Pitkänen
Toimialajohtaja
050 311 2298
olli.pitkanen@amiko.fi

Veera Paara
työkykyvalmentaja
0505511259
veera.paara@amiko.fi

Puola

Ul. Bartoszewicza 3, Lokal 7/8, 00-337 Warszawa, Polska

Agnieszka Kudelko
HR-koordinaattori
050 576 3662
agnieszka.kudelko@amiko.fi

Aleksander Labudda
human resources consultant
+48539827155
aleksander.labudda@amiko.fi

Analysis

Kirsi Ltifi
Assistant
050 466 9882
kirsi.ltifi@thomassuomi.fi

Hanna-Mari Haapanen
Liiketoimintayksikön vetäjä
050 388 3330
hanna.haapanen@thomassuomi.fi

Verkkotilit

Kaarina Metsä-Vähälä
Toimitusjohtaja
040 357 3017
kaarina.metsa-vahala@verkkotilit.fi

Panasoft

Jukka Karvanen
Toimitusjohtaja
040 757 9315
jukka.karvanen@amiko.fi

Nordic Sea Office

Ruotsinsalmenkatu 12, 2. krs 48100 Kotka

Matti Jerkkola
Aluejohtaja
050 339 9208
matti.jerkkola@amiko.fi

Palkanlaskenta

Palkanlaskenta

050 353 2747
palkat@amiko.fi

Amiko care

Jani Pirskanen
Palvelujohtaja
040 055 5479
jani.pirskanen@amiko.fi